خانه

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

نمایه شرکت

دربارهی ما

11111

جت مگنت Techonology Co.، Ltd. یک آهنربا تامین کننده حرفه ای و مونتاژ و سیستم مغناطیسی است، مشتریان خدمات هوایی، تولید، استخراج معدن، خودرو، مهندسی، الکترونیک، صنایع دستی، درمانگری و همچنین صنایع دیگر برای بیش از 15 سال، هر دو داخلی و بین المللی. محصولات جت فن آوری می تواند شامل آهنربای NdFeB متصل شده یا متصل شده، آهنربای SmCo، Magnet AlNiCo، آهنربای فریت، آهنرباهای انعطاف پذیر و اجزای مغناطیسی باشد. همچنین ما می توانیم آهنرباهای خاص یا اجزای مغناطیسی مانند قطعات کوچک و دقیق یا ویژه های بزرگ با اشکال و انواع مختلف با دقت بالا ایجاد کنیم. جت مگنت می تواند راه حل های پروژه های OEM یا ODM را ارائه دهد. لذت بزرگ ما این است که به شما محصولات و خدمات برجسته ای ارائه دهیم و به شما در دستیابی به موفقیت های بزرگ در کسب و کارتان کمک کنیم.

سیاست کیفیت و محیط زیست
نه تنها با امکانات پیشرفته و پیشرفته تست مجهز شده، همه منابع ما سیستم ISO9001 و ISO14000 را تأیید کرده اند. برای پاسخگویی به تقاضا از صنعت خودرو، منابع شروع به کار سیستم تضمین کیفیت ISO / TS16949 و تا کنون از شخص ثالث شناخته شده تأیید کرده اند. سیستم مدیریت IQC، IPQC و عملیات OQC در هر فرایند ما پوشش داده شده است.

فلسفه شرکت
برای رفع انتظارات و نیازهای مشتریان، خدمات رضایت بخش پایه ای از جت مگنت برای زنده ماندن در رقابت شدید است.
 
به کارگیری این شرکت با پیروی از اصل جهت گیری مشتری
333333333
برای افزایش رقابت با بهبود مستمر خدمات
برای پیروی از وعده های مشتریان و تامین کنندگان خود برای رسیدن به هدف برنده پیروزی
برای ساختن تصویر جت مگنت و ساختن مارک شناخته شده دنیا خودمان
BS EN 1728-2001.pdf
BSEN1728-2001.pdf
ss
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه تاریخچه استخدام مردم پرشور، پر انرژی، سخت کوش و فکری کنجکاو که علاقه به کسب و کار و تاریخ است. کارکنان ما شامل کسب و کار مردم، معماران و طراحان و بایگانی که تجربه در سازمان های دیگر ارتباطات بازاریابی، شرکت ها، شرکت های رسانه ای، موسسات فرهنگی و فناوری و شرکت های مشاوره دارند.

در سال 1998، تکنولوژی جدید به طور رسمی در 18 دسامبر تاسیس شد. در روزهای اولیه آن، مساحت طبقه کمتر از 40 جریب است و کارکنان کمتر از 100. محصول عمده آن 5 گالن ماشین آلات و برای پر کردن آب دستگاه برای بطری کوچک است. با این حال، کارکنان فنی طولانی زحمتکش ما می ترسند از هیچ سختی و کار در روز خط مقدم تولید و شب، همه از این به ما تکنولوژی جدید عصر جدید کمک می کند.

در سال 2004، استقرار برای دمیدن بخش و پر کردن بخش از مهم ترین وظایف برای این سال است. اولین خط پر کردن CSD رسما در ماه جولای وارد بازار شد و سپس آن را با موفقیت به بهره برداری در گوانگدونگ Swire کوکا کولا رفت. علاوه بر این، ما نیز یکی دیگر از خط CSD با Hangzhou کوکو کولا را امضا کردند. این همکاری با کوکو کولا یک دوره جدید برای تکنولوژی جدید باز می شود.

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : جت

تعداد کارمندان : 100~130

فروش سالانه : 8000000-20000000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب V گردن لباس عروسی برای فروش کیفیت خوب V گردن لباس عروسی برای فروش کیفیت خوب V گردن لباس عروسی برای فروش