پیام فرستادن
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
محصولات
اخبار
صفحه اصلی >

چین Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. اخبار شرکت

آیا خودروهای الکتریکی روند آینده خواهند بود؟ آیا اکنون زمان خرید خودروهای برقی فرا رسیده است؟

"خودروهای الکتریکی" موضوع داغ در سراسر جهان است.بسیاری از مردم می پرسند: "ویلوسایل نقلیه الکتریکیروند آینده باشد؟آیا اکنون زمان خرید خودروهای برقی فرا رسیده است؟" اگرچه جاده وسایل نقلیه الکتریکی دشوار است، اما چشم اندازها هنوز بسیار خوب است و راه طولانی و دشوار است.   در سال 2020، کل خرده فروشی خودروهای سواری در چین به 2017.8 میلیون خواهد رسید که از این میزان فروش خودروهای سواری برقی خالص از 1 میلیون فراتر خواهد رفت.اگرچه فروش خودروهای برقی خالص تنها حدود 5 درصد بوده است، این میزان نسبت به سال قبل به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، در حالی که داده های کلی خودروهای سواری 6 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.در محیط فقیر، وسایل نقلیه الکتریکی خالص به طور قابل توجهی رشد کرده اند. چه مفهومی داره؟ 1. هدایت سیاست نقش داشته است.از نظر سیاست‌های یارانه‌ای و بهبود تسهیلات شارژ، سیاست‌گذاری مطلوب، شهرهای مرکزی توسعه‌یافته را مجهز کرده و به شهرهای اطراف سرایت می‌کند.زنجیره صنعت خودروهای الکتریکی خالص به تدریج در حال بهبود است، از مواد اولیه بالادستی به قطعات و سپس تولید خودرو و همچنین فروش و پس از فروش.این سیگنال‌ها به بسیاری از شرکت‌های خودروسازی فضای خوبی در بازار می‌دهد و OEMها نسبت به روند خودروهای الکتریکی خالص خوشبین هستند. 2. خودروهای برقی خالص قرار است رسمی شوند و هم «چیزهای کوچک» و هم «براندازی بزرگ» وجود داشته است.از منظر بازار وسیع خودروهای الکتریکی خالص، کل بازار شروع به تلاش برای خودروهای الکتریکی خالص کرده است.با توسعه این منطقه، وسایل نقلیه الکتریکی خالص از نظر عمر باتری، پیکربندی، قیمت و نگرانی های ایمنی بسیار بهبود یافته اند. 3. اعتماد مصرف کنندگان بهبود یافته است.از گذشته "در مورد تغییر رنگ الکتریکی صحبت می کنیم"، بسیاری از مصرف کنندگان ابتکار عمل را به دست گرفته اند یا مایلند وسایل نقلیه الکتریکی خالص را امتحان کنند.شهودی ترین چیز افزایش مستمر فروش خودروهای برقی است.در نیمه اول سال 2021، 830000 خودروی الکتریکی خالص فروخته شده است و ضریب نفوذ به 10.2٪ رسیده است.

2022

07/04

دوچرخه برقی تاشو به راحتی قابل استفاده است

از زمان رونق فناوری در اوایل قرن بیست و یکم، وسایل نقلیه الکتریکی همیشه بشر را شگفت زده کرده است.   این بررسی تعدادی از پرفروش‌ترین و دارای امتیاز بالا اسکوترهای سه چرخه برقی تاشو را فهرست می‌کند و فرآیند انتخاب را برای شما آسان می‌کند. با افزایش تعداد مشاغل از راه دور و فرصت های کار از خانه، اغلب می توان مشاهده کرد که افراد به سبک زندگی بی تحرک روی می آورند.با این حال، آنها اهمیت فعالیت بدنی را درک نمی کنند.   این اسکوترهای برقی با کمک پدال هیچ گونه سوخت فسیلی را نمی سوزانند و در نتیجه به کاهش ردپای کربن نیز کمک می کنند.   بنابراین، چه شما یک سالمند هستید که به دنبال راهی راحت برای رفت و آمد روزانه هستید، مشکلات حرکتی خاصی دارید، یا فردی هستید که به دنبال غلبه بر عجله شهر هستید، این سه چرخه‌های برقی تاشو می‌توانند در تمام تلاش‌هایتان به شما کمک کنند!   بیایید شیرجه بزنیم و در مورد آنچه که این اسکوترهای برقی تاشو ارائه می دهند بیشتر بدانیم.

2022

07/04

اسکوترهای 4 چرخ متحرک

اسکوتر حرکتی یک وسیله نقلیه الکتریکی و کمک حرکتی معادل یا کمکی با ویلچر برقی است اما مانند موتور اسکوتر پیکربندی شده است.هنگامی که موتوردار هستند معمولاً به عنوان وسیله نقلیه برقی / اسکوتر، اسکوتر معلول یا اسکوتر برقی نیز شناخته می شوند.اسکوترهای حرکتی غیر موتوری کمتر رایج هستند، اما برای حدود 60 درصد از کاربران ویلچر که حداقل تا حدودی از پاهای خود استفاده می کنند، در نظر گرفته شده است.   اسکوترهای متحرک با ویلچرهای برقی تفاوت دارند زیرا معمولاً ارزان تر هستند، حمل و نقل آسان تر و قابل تنظیم تر هستند.این اسکوترهای معلول برای افرادی ساخته شده اند که در راه رفتن یا رفت و آمد مشکل دارند، اما هنوز به ویلچر برقی نیاز ندارند.   این اسکوترهای سایز متوسط ​​تا کامل هستند که برای کار در داخل و خارج از منزل طراحی شده اند.چهار چرخ حداکثر پایداری و ایمنی را برای همه کاربران فراهم می کند و محدوده رانندگی آنها 18 مایل در هر بار شارژ است.   کاربر باید با نشستن روی صندلی و کنترل دریچه گاز و اهرم ترمز اسکوتر و همچنین فرمان با دسته های نصب شده روی تیلر قادر به کار با اسکوتر باشد.همه اسکوترها دارای یک کنترل سرعت تنظیم شده توسط کاربر هستند که در کنار داشبورد اسکوتر نصب شده است.سرعت کنترل به عنوان یک محدود کننده سرعت عمل می کند و به راحتی توسط کاربر برای موقعیت های مختلف تنظیم می شود.در خارج، سرعت را افزایش دهید تا حدود 5 مایل در ساعت بدوید، حتی برخی با سرعت 8 مایل در ساعت حرکت می کنند.در داخل، اسکوتر را به سرعت قابل کنترل برای مانور در خانه، راهرو یا دفتر محدود کنید.

2022

07/04

در یک اسکوتر برقی سه چرخ به دنبال چه چیزی باشید:

اسکوترهای سه چرخ در حال حاضر به طور گسترده در زندگی استفاده می شوند.هنگام خرید یک اسکوتر برقی سه چرخ باید موارد زیادی را در نظر داشته باشند.بیایید نگاهی به نحوه انتخاب a بیاندازیماسکوتر سه چرخ     قاب: محصولات با کیفیت دارای قاب محکمی هستند که پشتیبانی خوب و عمر طولانی را فراهم می کند.آلومینیوم و فولاد موادی هستند که معمولا مورد استفاده قرار می گیرند.   قدرت مجهز به موتور قدرتمندی است که می تواند قدرت کافی را بدون تقلای بیش از حد حتی در هنگام کج شدن فراهم کند. قطار راندن: برای ارائه رانندگی نرم، سه چرخه شامل یک دنده یا سیستم انتقال خوب است که استفاده آسان و بی عیب و نقص است.   باتری   مدل بالا از یک باتری سنگین تغذیه می کند که آن را برای مدت طولانی شارژ نگه می دارد.باتری نیز به سرعت شارژ می شود و قدرت جریان بالایی دارد.   سرعت یک اسکوتر خوب می تواند سرعت خوبی را در سطوح مختلف ارائه دهد.روی سطوح صاف، شلخته و شیب دار به خوبی عمل می کند و همچنین برای زمین های صاف و سفالی مناسب است.   ظرفیت بار اسکوتر سه چرخ بالا از یک قاب محکم و سیستم تعلیق خوب تشکیل شده است که می تواند انواع مختلفی از کاربران را در خود جای دهد.محدوده بار از 200 پوند تا 350 پوند است که برای کاربران بزرگ و کوچک مناسب است.   محدوده کار توصیه می کنیم لوازم جانبی را انتخاب کنید که با یک بار شارژ طولانی ترین برد را در اختیار شما قرار دهد.این می تواند فرکانس شارژ را کاهش دهد و فاصله شارژ را افزایش دهد.

2022

07/04

1